czwartek, 11 lutego 2010

Moja, najmojejsza Pracownia Decoupage'u


Tadam!!! - fanfary
Mam przyjemność ogłosić otwarcie swojej Pracowni Decoupage'u (nad nazwą jeszcze myślę), gdzie będę prowadzić swoje kursy i warsztaty.

(wprawdzie kursy i pokazy prowadzę już od kilku lat, ale TU jestem wreszcie "na swoim")

Nosiłam się z tą myślą już od jakiegoś czasu -
(jeśli się spieszysz i nie lubisz nudziarstwa, omiń kolejną dygresję i poszukaj w tekście bliźniaczej gwiazdki, aby czytać dalej, ale jeśli masz czas - przeczytaj dygresję)

dygresja
(zastanawiając się nad nazwą "Szkoła Decoupage'u"? a może od razu "Akademia..."? a może po prostu "Dom Decoupage" jak "Dom Pérignon"?
przyznam szczerze, że jak mi uderzyły do głowy bąbelki przyszłego sukcesu i powodzenia, to ta ostatnia nazwa najbardziej mi pasowała;
wszystkie pięknie brzmiące poetyckie magiczne zakątki, chwile, dekupażerie, światy,doliny i krainy są już pozajmowane, ewentualny zaułek brzmi groźnie, zwłaszcza wieczorową porą, więc może po prostu...
ciepło i przytulnie, jak w domu,
a czasem wesoło i szampańsko, jak z Dom Pérignon...
Sama nie wiem... )

A może ktoś z Was ma jakiś pomysł?  
koniec dygresji

*- ale ponieważ z przyczyn obiektywnych moja własna pracownia z tego projektu została wyłączona, musiałam znaleźć sobie inny kącik. I znalazłam. Pokój z "atmosferą", pięknym kilimem na całą ścianę (jak w moim domu z dzieciństwa), starymi obrazami i mebelkami (niestety uroczy stolik z fotelikami musiał ustąpić nowoczesnemu rozkładanemu stołowi, zdolnemu po ew. rozłożeniu zapewnić wygodną pracę 10 osobom).
W przygotowaniach, zaaferowaniu pstryknęłam tylko kilka fotem przed pierwszymi zajęciami i po...
w trakcie nie pomyślałam :(

Zapraszam serdecznie do mojej pracowni - postaram się, aby w sympatycznej atmosferze powstawały piękne rzeczy, a uczestnicy wychodzili w pełni usatysfakcjonowani i pełni wiedzy wszelakiej na temat tajników decoupage'u.
Terminarz kursów  tutaj

...

wtorek, 9 lutego 2010

WyróżnienieSpotkała mnie wielka przyjemność, dostałam wyróżnienie od marikodzi, poszłam odebrać i...
wsiąkłam...
Od niedawna jestem w świecie blogów i nawet nie miałam pojęcia, że tyle jest ciekawych, inspirujących i fantastycznych blogów! Moja wirtualna wędrówka trwała i trwała... już niemalże zgubiłam drogę powrotną do siebie!

Nie zdołałam zostawić wielu śladów w postaci komentarzy na tyyyylu blogach! Ale będę wracać po tropach jeszcze nie raz.

Dziękuję za wyróżnienie i pozdrawiam wszystkie blogowiczki, które z takim entuzjazmem dzielą się swoją pasją, pomysłami, wyobraźnią i są inspiracją dla innych!