środa, 5 stycznia 2011

cd mojej drogiej szmaragdowej pieśniarki

 Caro Emerald (internet)

Żebyście nie musiały szukać daleko, podrzucam jeszcze dwie przecudne piosenki uroczej Caro Emerald, razem tworzą idealny komplet - po nich długo, długo NIC...
No i teledyski, zwłaszcza te stylizowane na lata 40-te / 50-te, z zabawnymi animacjami i świetnymi pomysłami - po prostu cud-miód-malina!!!

9 komentarzy:

 1. Dobra muzyka z rana, jak śmietana;))) To oczywiście parafraza jednego z tekstów, jakie można usłyszeć w kolejkach dojazdowych;)Oryginał mówi o piwie, pfuj:)
  Miło mi rano sobie u Ciebie posłuchać:) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Caro znałam już wcześniej, głównie z piosenki "A night like this". Tłukli ją dość mocno w radiu (piosenkę nie wokalistkę), ale to dobrze :) Caro ma klimatyczne, pełne energii piosenki, które nie są zremasterowane, zmiksowane i pieron wie jak jeszcze przetworzone, byleby tylko "lepiej brzmiały". Głos Caro broni się sam i nie wymaga sztucznych dodatków, co słychać choćby w kawałkach śpiewanych na żywo. "A night like this" świetnie brzmi np. w wykonaniu z orkiestrą symfoniczną. Cała reszta też bardzo pozytywnie nastraja. Jestem pod wrażeniem zarówno głosu, jak i wyglądu Caro :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć Migoshia, od jakiegoś czasu zaglądam do Ciebie i wiesz co, marmurki w Twoim wykonaniu są najładniejsze i najlepiej wykonane z tych co do tej pory widziałam, a skale porównawczą mam sporą:)
  Caro Emerald i Zaz powodują że mi się chce i buziak mi się cieszy:) może Zaz i Tobie wpadnie w ucho…
  For you http://www.youtube.com/watch?v=vceGQLbJAUM&feature=player_embedded#! oraz http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xEu3oxxclW4

  OdpowiedzUsuń
 4. No i stała się jasność ;-) Czyli jednak znam choć jedną jej piosenkę! Ja mam niestety tą wadę, że słucham radia w samochodzie, ale niestety nigdy nie pamiętam tytułów piosenek, które wpadną mi w ucho :( Więc dziękuję ci za pomoc. Chodzi oczywiście o "A night like this".
  Bruszek mnie boli, ale od razy lepiej mi się zrobiło przy słuchaniu tych piosenek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się - dobra muzyka to balsam dla duszy! vel śmietana dla brzuszka!
  ;)))
  Zaz jak Zazi-Zazu wpisuję się doskonale w ten nurt pozytywnie nastrajający... param-pam... zazi-zazu-lalala...

  (dziękuję bardzo za komplement "marmurkowy" - spiekłam raczka ;)))

  OdpowiedzUsuń
 6. A bardzo prosze:)))
  param pam... lalala

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, teraz to ja też już nie jestem taka "zielona" i okazuje się, że znam z radia
  "A night like this".Niestety żadko zwracam uwagę i zapamiętuję wykonawców.
  Wie mam takich utworów, które lubiłam i lubię posłuchać, ale niestety nie wiem kto wykonuj, nie pamietam tytułu i później jakoś to wszystko ulatuje. Ale miło jest tak przypadkiem odkryć na nowo.

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.youtube.com/watch?v=46soe7wsxng&feature=related
  A. z Krakowa

  OdpowiedzUsuń