środa, 3 października 2012

Powrót

Witam po dłuuugiej przerwie...
Halo, halo! Czy jeszcze ktoś tu zagląda? Jeśli tak, to przepraszam za tak długą nieobecność. Uznajmy, proszę, że były to przedłużone do granic przyzwoitości wakacje, na co dowód załączam w postaci zdjęcia z owych wakacji właśnie. Rzadko pozwalam się uwieczniać na zdjęciach, jako że nie wypuszczam z rąk mojego aparatu i nawet niechętnie pozwalam go komuś potrzymać. Jeśli upoluję się sama w jakiejś szybie, to mam tzw. "migoshiaki" /czyt. migosiaki/ , coś na wzór leśniaków.

Ale dosyć o bimbaniu, czas zabrać się do pracy... Efekty pokażę jutro, zapraszam...

5 komentarzy:

 1. Wakacje niech będą tak długie, jak tylko mamy ochotę i możemy sobie pozwolić.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie blog odkurzony :) Z niecierpliwością czekam na zdjęcia prac powstałych w czasie przerwy. A śmiem przypuszczać, że było ich sporo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. z niecierpliwością czekam na Twoje prace :) pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj po przerwie Mighosiu. Zaglądam do Ciebie zawsze chętnie, choć od czasu, kiedy się zajmuję wnukiem nieregularnie. Jesteś jedną z pierwszych osób, które polubiłam w wirtualnym świecie,lubię twój blog, odpowiada mi twoje poczucie humoru i wysublimowany dowcip, podobają mi się twoje wytwory artystyczne.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło, że zaglądacie :) miło, że się Wam podoba :) Czuję, ze trochę zapuściłam tego bloga, ale postaram się poprawić....
  serdecznie Was pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń