czwartek, 20 czerwca 2013

Zaproszenie

Nie mogę uwierzyć, ż, e ostatni post jest z 5 marca! Czas nie może tak gonić! Jak on sobie ze mną poczyna?! Wrrr...


Korzystając z tego, że blog nie został zlikwidowany za bezużyteczne wiszenie w przestrzeni wirtualnej, spieszę (na wyścigi z czasem) zaprosić chętnych (i będących w najbliższą niedzielę w Krakowie) na wystawę prac moich dzielnych Kursantów.
Pokażemy, co nawojowaliśmy w ciągu kilku miesięcy - w dekupażu i w rękodziele. Prace z warsztatów rękodzieła można śledzić na bieżąco tutaj, ale strona o Pracowni Decoupage jest wciąż w fazie wstępnej ze względu na złożoność i wielość prac na przestrzeni prawie 8 lat. Tym bardziej warto cząstkę zobaczyć na żywo.

Otwarcie Wystawy Decoupage'u i Rękodzieła odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 czerwca o godz. 10:00 w Katolickim Domu Kultury przy ul. Bobrowskiego 6.
Ponieważ w tym samym czasie i miejscu będzie festyn "Na powitanie lata" i wiele atrakcji dla dzieci, można się wybrać rodzinnie - każdy znajdzie coś dla siebie. Zabawa będzie trwać do 15:00.

Wystawa potrwa tylko do środy (26 czerwca), czynna w godzinach 9 - 14 oraz 17 - 19.

Mapka dojazdu tutaj

2 komentarze:

  1. dziękuję za zaproszenie, postaram się dotrzeć chyba że zwycięży działka :) a mówiłam ostatnio przez telefon, że bardzo dawno nic się nowego nie pojawiło na blogu? prace cudne, jak zwykle wszystko mnie zachwyca, pozdrawiam ciepło i zapraszam na chwilkę do siebie. mam nadzieję że do zobaczenia w niedługim czasie - jak nie w niedzielę to na kolejnym kursie.a

    OdpowiedzUsuń
  2. I dowiedzieć się o czymś takim w dzień wyprowadzki z Krakowa...

    OdpowiedzUsuń